Zbieraj informacje o swoich klientach
Usprawnij sprzedaż za pomocą spersonalizowanych ofert
Dane to podstawa

Gromadź dane

Robimy to za Ciebie. Nasze narzedzia gromadzą dane na temat zachowań klientów. Wszystko zapisywane jest trwale w bazie danych, do której otrzymujesz dostęp.

Analizuj

System analizy automatycznej prezentuje dane w postaci skondensowanych wykresów. Jest to w pełni autonomiczny moduł, który nie wymaga zaangażowania ze strony pracowników salonu.

Wyciągaj wnioski

Na podstawie dostarczonej sttystyki Twoi handlowcy będa w stanie wygiągać lepsze wnioski. Dodatkowo nasz system dostarczy im swoje sugestie w formie podpowiedzi.

Export danych

Wszystkie zebrane dane możesz pobrać w dowolnym momencie. Format pliku w jakim otrzymasz dane jest możliwy do importu w praktycznie każdym systemie informatycznym.

Zintegruj swoją bazę

Możemy wykonać niestandardowe integracje baz danych z naszym systemem. Wymaga to jednak dokładnej analizy posiadanych przez Ciebie systemów. Skontatuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

Odpowiedzi na

najczęściej zadawane pytania
1. Jak to zainstalować?

Jedyne co musisz zrobić, to napisać do nas. Nasi graficy przygotują odpowiednie materiały graficzne, aby aplikacja była dopasowana do Twojej marki. Aplikacje umieścimy w iTunes oraz Google Play.

3. Czy mogę spersonalizać aplikacje?

Tak. Wykonujemy niestandardowe zmiany w aplikacji. Tworzymy dzięki temu jeszcze większą unikalną wartość.

2. Ile to kosztuje?

Dokładny cennik otrzymasz w odpowiedzi na pozostawionego maila.

4. Jak wygląda wsparcie?

Zapewniamy wsparcie w ramach umowy SLA 99%.